| 28 اردیبهشت 1400
En | 
به منظور پیگیری طرح های راه و شهرسازی شهرستان خرم آباد صورت پذیرفت؛ نشست مشترک مدیرکل راه و شهرسازی استان لرستان با نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی

 به منظور پیگیری طرح های راه و شهرسازی شهرستان خرم آباد صورت پذیرفت؛ نشست مشترک مدیرکل راه و شهرسازی استان لرستان با نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی

به منظور بررسی مسائل و مشکلات فرا روی توسعه پایدار شهرستان خرم آباد، جلسه مشترک مهندس کرم الهی مدیرکل راه و شهرسازی استان با دکتر ویسکرمی نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی، برگزار شد.
دوشنبه، 13 اردیبهشت 1400 | امتیاز: Article Rating

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لرستان ، در این جلسه که به میزبانی راه  شهرسازی استان تشکیل شد. ضمن بررسی مسائل و مشکلات شهرستان خرم آباد، جهت رفع موانع، راهکارهایی مرتبط با حوزه های کاری مختلف این اداره کل ارائه شد.  
 
در ابتدای این جلسه دکتر ویسکرمی ضمن تسلیت به مناسبت شهادت مولای متقیان امام علی (ع) و لزوم استفاده از برکات لیالی قدر پیش رو ، بر اهمیت نقش اداره کل راه و شهرسازی در امور عمرانی استان تاکید کرد.
وی با تشکر از این اداره کل برای رفع مشکل چندین ساله زمین هتل صخره ای خرم آباد ، شهامت مدیران دستگاه های دولتی در بیان واقعیات به مردم را از جمله مهمترین عوامل پیشبرد امور و جلب اعتماد مردم نسبت به نظام و  مسئولین برشمرد.

در ادامه مهندس کرم الهی مدیر کل راه و شهرسازی لرستان ، با تشکر از پیگیری های نمایندگان استان در خصوص رفع مشکلات حوزه کاری راه و شهرسازی لرستان بر ادامه این گونه نشست ها با نمایندگان استان جهت رفع مشکلات در این حوزه ، تاکید کرد.

گفتنی است در این نشست مشکلات مرتبط با پروژه های مرتبط با اراضی دولتی ، تکمیل و آماده سازی مسکن مهر خرم آباد ، رفع تصرف اراضی و ساخت و سازهای غیر مجاز ،طرح جامع شهر ویسیان ، محور ویسیان به پلدختر ، و ... مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و تصمیمات مناسبی اتخاذ شد.  

تصاویر
  • به منظور پیگیری طرح های راه و شهرسازی شهرستان خرم آباد صورت پذیرفت؛ نشست مشترک مدیرکل راه و شهرسازی استان لرستان با نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی
ثبت امتیاز
نظر جدید

جستجو

برچسب ها

اطلاعات تماس

اداره کل راه و شهرسازی استان لرستان

  1. آدرس ساختمان شماره یک : خرم آباد - بلوار شهید شفیع پور (شصت متری) - تقاطع جلال آل احمد
تلفن: 33201890 (66) 98+ و 33223471 (66) 98+
فکس: 33215590 (66) 98+
پست الکترونیک :