یکشنبه، 3 مرداد 1400
En | 
حضور مدیر کل راه و شهرسازی استان لرستان در مرکز سامد استانداری
 

حضور مدیر کل راه و شهرسازی استان لرستان در مرکز سامد استانداری

رئیس اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان لرستان از حضور مهندس کرم الهی مدیر کل راه و شهرسازی استان ، به مدت یک ساعت و ۳۰ دقیقه در مرکز سامد استانداری برای پاسخگویی به سوالات و درخواست های مردمی خبر داد.
یکشنبه، 24 اسفند 1399 | Article Rating

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی کل راه و شهرسازی استان لرستان امیر شاهیوند گفت: مردم شریف استان در این روز با تماس از طریق سامانه تلفنی ۱۱۱  ایده ها، پیشنهادات، انتقادات، شکایات و درخواست های خود را با مدیر کل راه و شهرسازی استان مطرح کردند.

وی افزود: حضور مدیران کل و مسؤلان دستگاه های اجرایی در مرکز سامد و ارتباط تلفنی با شهروندان ایده بسیار خوبی است چرا که با مطرح کردن مشکلات به صورت مستقیم با مسوولین و پیگیری درخواست ها بسیاری از مشکلات برطرف خواهد شد و باعث کاهش مراجعات حضوری و کاهش زمان رسیدگی به شکایات بوده که این امر در ارائه خدمات دستگاه های اجرایی به شهروندان موثر است.

شاهیوند در پایان خاطر نشان ساخت: ارائه پیشنهادات، انتقادات و شکایات فرصتی برای دستگاه های اجرایی و مدیران آن است که با شناسایی این موارد از طریق شهروندان جهت اصلاح و برطرف نمودن آن برنامه ریزی لازم را انجام دهند تا رضایت مندی مردم افزایش یابد.

تصاویر
  • حضور مدیر کل راه و شهرسازی استان لرستان در مرکز سامد استانداری
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

جستجو

برچسب ها

اطلاعات تماس

اداره کل راه و شهرسازی استان لرستان

  1. آدرس ساختمان شماره یک : خرم آباد - بلوار شهید شفیع پور (شصت متری) - تقاطع جلال آل احمد
تلفن: 33201890 (66) 98+ و 33223471 (66) 98+
فکس: 33215590 (66) 98+
پست الکترونیک :