07 بهمن 1398
En | 
جاده خرم‌آباد-پلدختر هزار میلیارد تومان اعتبار می‌خواهد

جاده خرم‌آباد-پلدختر هزار میلیارد تومان اعتبار می‌خواهد

تاریخ انتشار: 1398/08/19|   بازدید: 34 |  print

سرپرست معاونت مهندسی و ساخت راه‌و‌شهرسازی لرستان گفـت: اداره کل راه و شهرسازی هفت پروژه نیمه تمام عمرانی دارد که در صورت تامین اعتبار به موقع، تمامی این پروژه‌ها تا سال 1400 به بهره‌برداری خواهند رسید.

 

وحید کرم الهی در این خصوص افزود: چهار خطه خرم‌آباد-کوهدشت یکی از مهمترین پروژه‌های استان بوده که با تلاش‌های صورت گرفته تا به امروز 87 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

وی با بیان اینکه  برای تکمیل این پروژه نیازمند 120 میلیارد تومان اعتبار هستیم، افزود: علاوه بر پروژه ذکر شده چهار خطه خرم‌آباد به نورآباد که جز کریدور غرب بوده تا به امروز 80 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و برای تکمیل آن  به 80 میلیارد تومان اعتبار نیازمندیم.

سرپرست معاونت مهندسی و ساخت راه و شهرسازی لرستان بیان کرد: در حوزه راه سه پروژه تکمیل چهار خطه بروجرد _پل سفید ، الیگودرز - داران و پروژه محور ازنا به شازند نیز از مهمترین پروژه‌های این اداره هستند که به ترتیب  95، 35 و 60 درصد پیشرفت فیزیکی داشته‌اند.

کرم‌الهی با اشاره به اینکه علاوه بر پروژه‌های حوزه راه در حوزه ساخت ورزشگاه نیز دو پروژه بزرگ در استان داریم، تصریح کرد: استادیوم 15 هزار نفری خرم‌آباد تا به امروز بیش از 80 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و برای تکمیل آن به 25 میلیارد تومان اعتبار نیازمندیم.

وی با بیان اینکه  ورزشگاه 5 هزاری نفری بروجرد که در صورت تخصیص ۲۵ میلیارد تومان تا سال ۱۴۰۰ به بهره‌بردار می‌رسد، خاطرنشان کرد: تمامی پروژه‌های ذکر شده در صورتی که در زمان مناسب تامین اعتبار شوند تا سال 1400 به پایان خواهند رسید.

سرپرست معاونت مهندسی و ساخت راه و شهرسازی لرستان در مورد چهارخطه خرم‌آباد-پلدختر نیز گفت: با وقوع سیل فروردین امسال این مسیر دچار خسارت زیادی شده و متولی بازسازی و احداث آن وزارت راه و شهرسازی است.

کرم الهی در بخش پایانی صحبت‌های خود اظهار داشت: برای بازسازی چهارخطه خرم‌آباد-پلدختر به یک هزار میلیارد تومان اعتبار نیازمندیم.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
 

اطلاعات تماس

اداره کل راه و شهرسازی استان لرستان

  1. آدرس ساختمان شماره یک : خرم آباد - بلوار شهید شفیع پور (شصت متری) - تقاطع جلال آل احمد
تلفن: 33201890 (66) 98+ و 33223471 (66) 98+
فکس: 33215590 (66) 98+
پست الکترونیک :