شماره: 44942
1399/12/24
حضور مدیر کل راه و شهرسازی استان لرستان در مرکز سامد استانداری
حضور مدیر کل راه و شهرسازی استان لرستان در مرکز سامد استانداری

رئیس اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان لرستان از حضور مهندس کرم الهی مدیر کل راه و شهرسازی استان ، به مدت یک ساعت و ۳۰ دقیقه در مرکز سامد استانداری برای پاسخگویی به سوالات و درخواست های مردمی خبر داد.

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی کل راه و شهرسازی استان لرستان امیر شاهیوند گفت: مردم شریف استان در این روز با تماس از طریق سامانه تلفنی ۱۱۱  ایده ها، پیشنهادات، انتقادات، شکایات و درخواست های خود را با مدیر کل راه و شهرسازی استان مطرح کردند.

وی افزود: حضور مدیران کل و مسؤلان دستگاه های اجرایی در مرکز سامد و ارتباط تلفنی با شهروندان ایده بسیار خوبی است چرا که با مطرح کردن مشکلات به صورت مستقیم با مسوولین و پیگیری درخواست ها بسیاری از مشکلات برطرف خواهد شد و باعث کاهش مراجعات حضوری و کاهش زمان رسیدگی به شکایات بوده که این امر در ارائه خدمات دستگاه های اجرایی به شهروندان موثر است.

شاهیوند در پایان خاطر نشان ساخت: ارائه پیشنهادات، انتقادات و شکایات فرصتی برای دستگاه های اجرایی و مدیران آن است که با شناسایی این موارد از طریق شهروندان جهت اصلاح و برطرف نمودن آن برنامه ریزی لازم را انجام دهند تا رضایت مندی مردم افزایش یابد.

حق انتشار محفوظ است ©